logo
  • Email

    info@fibrelle.com.tr

  • Telefon

    +90 216 640 41 66

  • Adres

    34752 Çekmeköy/İstanbul

Hakkımızda & Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası

Türkiye’de faaliyet gösteren Kardel Gıda Pazarlama Ltd. Şti. şeker ikameleri, pastacılık karışımları, lif, vitamin ve minerallerle zenginleştirme gibi diyetetik, diyabetik ve fonksiyonel gıdaların geliştirilmesi, üretilmesi ve pazarlanması alanlarında faaliyet göstermektedirler.

Şirketimiz kendi markasıyla ürettiği ürünlerin satış ve pazarlaması yanı sıra orta ve büyük ölçekli gıda üreticilerine ürün geliştirme, konsept geliştirme ve ara malı / hammadde tedariği konularında da hizmet etmektedir.

Şirketlerimiz kendi geliştirmiş olduğu Fibrelle Prebiyotik Stevialı Lifli Tatlandırıcı ve şeker ikamelerini Türkiye, ABD, Avrupa, Orta Dogu ve Asya pazarında tüketicilere sunmaktadır.

Şeker ikame ürünümüz Fibrelle özenle geliştirilmiş kompozisyonu sayesinde, yüksek düzeyde prebiyotik özellikli lif içerirken, yapay tatlandırıcılar yerine de ‘stevia rebudiana’ bitkisinin yapraklarından elde edilen doğal bir tatlandırıcı olan ‘steviol glikozitler’le tatlandırıldığı için sağlıklı bir çözüm sunan bir üründür.

Her türlü sütlü, şerbetli ve fırında pişirilen tatlılarda, şekere özdeş yapı ve lezzet sağlarken, tariflerde değişiklik gerektirmeden, şekerle aynı şekilde ve miktarda kullanılabilen ‘Fibrelle’ bu açıdan da ideal özelliklere sahip bir tatlandırıcıdır.

Kalite felsefesiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak taleplerini karşılayabilecek ürün ve hizmet sunmak.
Sofralık Tatlandırıcılar sektöründe lider olabilmek için kalite yönetim sistemi şartlarına yasal şartlar çerçevesinde uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek.
Sorumluluğumuz doğrultusunda, gıda güvenliğine uygun yasal şartlara, ahlaki değerlere, insan haklarına, paydaşlarımıza ve tüm çevremize duyarlı bir şekilde faaliyetlerimizi gerçekleştirmek.

Hakkımızda